Doprava nad 250€ zdarma

Krabickynajedlo.sk - Jednorázové ekologické gastro obaly

Košík: 0 €
Akcie mesiaca

V čom sa lýši eco papier od toho bežného?

Naše papierové produkty sú vyrobené z ECO papiera. Eco papier pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov udržateľnou cestou. V našom sortimente sa teda vyskytuje hlavne udržateľný papier a lepenka s použitím recyklovaného obsahu tam, kde je to možné. Niektoré z papierových výrobkov ako napr. kelímky či misky na polievku sú vybavené ochrannou rastlinnou vrstvou. Táto vrstva zabrání akémukoľvek presiaknutiu a premočeniu teplých i studených jedál.     

Rôznorodosť papierového sortimentu sa teší pozitívnych ohlasom našich zákazníkov už niekoľko rokov. Okrem pozitívnych vlastností ako sú odolnosť a kompostovateľnosť je ďalšou výhodou jeho nízka váha a jednoduchá príprava k použitiu. Materiál je niekedy kombinovaný z bio plastom. O tomto produkte sa viac dočítate tu. 

 


   

       Prečo papierové produkty od nás?

       1. Pochádzajú z kontrolovaných lesných prebierok.

       2. Neobsahujú plasty.

       3. Sú šetrné k životnému prostrediu.

       4. Sú kompostovateľné.

       5. Zvládnu kontakt s tekutinou a mastnotou.

       6. Majú vkusný vzhľad.

 

 

 

 

 

Produkty, ktoré spĺňajú vysoké štandardy z hľadiska ich vlastností i environmentálnej kvality. Každý certifikovaný produkt musí prejsť prísnymi testami environmentálnej vhodnosti.  Naše rastlinné kompostovateľné potravinové obaly sú vyrobené z obnoviteľných, menej uhlíkových, recyklovaných alebo regenerovaných materiálov. Vo svojej hotovej forme môžu byť komerčne kompostované s potravinovým odpadom, ak je akceptovaný. Sme držiteľmi najrozsiahlejšej sady certifikácie kompostovateľnosti v tomto sektore, ktorá je nezávislou zárukou, že naše produkty môžu byť spracované v správnych zariadeniach.


                                                                                

Snažíme sa o najväčšie šetrenie surovín, preto sú niektoré z produktov výrobené z recyklovaného papiera. V prípade ak nedôjde ku kontaktu mastného a tekutého pokrmu s obalovým materiálom môžete obal zrecyklovať. Surovina sa tak vráti opäť do obehu.  

Kompostovateľné jednorazové výrobky sú určené na spracovanie v priemyselnom kompostovacom zariadení spolu s potravinovým odpadom. V prípade ak takéto zariadenie nemáte k dispozícií, použitý obal zahodíte do zmesného odpadu. 

V prípade ak máte záujem o produkty a neviete si dať rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať!